Skjerm | |
| Type | TFT |
| Oppløsning | 1024×600 |
| Størrelse | 7″ 16:9 |
| Farger | 16M |
| Lysstyrke | 400 cd/m2 typ. |
| Dimming | Ja |
| Berøringsskjerm | Ja, PCT, multitouch |
| Ytelse | |
| CPU | ARM Cortex-A9 quad core 800MHz |
| Memory | 1GB RAM & 4GB Flash |
| HDD | Nei |
| SD-Slot | Nei |
| Grensesnitt | |
| Ethernet-port | 1 x 10/100 Mbit PoE |
| USB port | 1 x USB 2.0 (Med kabel) |
| NFC Leser | Near Field Communication, ISO/IEC14443 |
| Temperaturområde | -20 til 55°C |
| Tetthetsgrad | IP 67 |
| Spenningstilførsel | IEEE 802.3af PoE |
JSmart707 NFC, 7″ Operatørpanel, PCT Touch, POE, Wifi, NFC
7″ operatørpanel med integrert NFC, IP67
Tilgjengelighet 3 på lager
Produktnummer: +JS707NFCBB1U5P1 Kategori: JSmart serien
Beskrivelse
Dokumenter
Dokumenter
Tilbehør
Ingen tilbehør tilgjengelig
Relaterte produkter
- JSmart serien
JSmart705, 5″ Operatørpanel, PCT Touch, POE
5″ operatørpanel med IP67 kapsling og Multitouch skjerm. IP67
Tilgjengelighet 4 på lager
+JS705BA0U5P1
- WEB paneler
JSmart715M, 15,6″ WEB-panel, PCT, FHD, POE , Wifi, NFC, 64 b
15,6″ operatørpanel DNV, 64 bit CPU med Chromium Browser. IP67
+JS715GE2U5PW
- JSmart serien
JSmart721M, 21,5″ Operatørpanel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
21,5″ operatørpanel DNV, 64 bit CPU IP67
+JS721GE2U5P1
- WEB paneler
JSmart707M, 7″ WEB-panel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
7″ operatørpanel DNV, 64 bit CPU med Chromium Browser. IP67
+JS707GB2U5PW







