| Skjerm | |
| Type | TFT LED |
| Oppløsning | 800×480, WVGA |
| Størrelse | 7″ 16:9 |
| Farger | 16M |
| Lysstyrke | 500 cd/m2 typ. |
| Dimming | Ja |
| Berøringsskjerm | Ja, PCT, multitouch |
| Ytelse | |
| CPU | ARM Cortex-A9 dual core 0,8GHz |
| Memory | 1GB RAM and 4GB Flash |
| HDD | Nei |
| SD-Slot | 1 |
| Grensesnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 10/100 Mbit, 1 x 10/100/1000 Mbit |
| USB port | 2 x USB 2.0 |
| Serieport | 1 x RS232/422/485 (Maks 3) |
| Temperaturområde | -20 til 60 °C |
| Tetthetsgrad | IP 69 (Front) IP 20 (Bak) |
| Spenningstilførsel | 10 – 32VDC |
| Skipsgodkjenning | Nei |
EX707FB, Operatørpanel 7″ PCT, Farmas. og næringsm. ind
7″ operatørterminal godkjent for bruk i næringsmiddelindustri
Produktnummer: +EX707U4F1 Kategori: Food & Pharma
Beskrivelse
Dokumenter
Tilbehør
CORVINA CLOUD VPN LICENCE +SWCCSAASACTLT
Jmobile Studio programvare for 3 PC'er +SWLJ00S000005
SQL4Automation connector V3 USB +SWLS00U000000
1 Activ. Lic. CODESYS V3 Runtime for Exor products +SWLC00R000000
XPLC Runtime 1 activation code 104SOFT00U-0070
PLCM01, Plug-in modul CAN (TP) +PLCM01U0P1
PLCM01-NE, CANopen module without bus extension connector +PLCM01U0P3
PLCM02, Plug-in module for KNX/EIB (TP interface) +PLCM02U001
PLCM03, RS-232 module for EX700 serie +PLCM03U0P1
PLCM05, Plug-in Extender til EXW703(M), EX705(M) +PLCM05U0P2
PLCM06, Profibus DP Slave module til EX700 serie +PLCM06U0P1
PLCM10B ADD-ON MODULE 4G, til EX700 serie +PLCM10BU0P1
PLCM10 ADD-ON MODULE 4G, Wifi, GPS, til EX700 serie +PLCM10U0P1
PLIO04, Modul med 10DI, 10DO SSR, 12AI, 1PT100 +PLIO04U0P1
PLIO06, Modul tmed 8DI 6 trans, 1 rel utg +PLIO06U0P1
Relaterte produkter
- Food & Pharma
EX710MFB, Op.panel 10,1″ PCT, 64bit, Farmas./næringsm. ind
10,1″ operatørterminal godkjent for bruk i næringsmiddelindustri. IP69 fra Front
+EX710MU4F1
- Food & Pharma
EX715MFB Op.panel 15,6″, FHD, PCT, 64bit, Farmas./næringsm.
Godkjent for bruk i næring og farmasøytisk industri. IP69 fra Front.
+EX715MHU4F1




