6 porter, 2 singlemode ST fiber

Sixnet 6 ports ringswitch med 2 stk singlemode fiber

Varenummer: SLX-6RS-5ST-D1 Kategori:

Beskrivelse

  • Plug and Play ringswitch. Ferdig konfigurert 
  • 6 porter. 4 stk RJ45 og 2 stk singlemode ST fiber
  • 4 stk 10/100BaseTX autonegotiation
  • 2 stk 100BaseFX mulitmode fiberport med ST tilkobling
  • Terminaler for doble spenningsforsyninger, 10 – 30 VDC
  • Temperaturområde -40 til 85 grader C
  • Metallkapsling
  • IP40
  •  

     

Dokumenter