6 porter, 2 multimode SC fiber

Sixnet 6 ports industriell switch med 2 stk multimode fiber

Produktnr: SLX-6ES-4SC Kategorier: ,

Beskrivelse

  • 6 porter. 4 stk RJ45 og 2 stk multimode SC fiber
  • 4 stk 10/100BaseTX autonegotiation
  • 2 stk 100BaseFX multimode fiberport med SC tilkobling
  • Terminaler for doble spenningsforsyninger, 10 – 30 VDC
  • Temperaturområde -40 til 85 grader C
  • Metallkapsling
  • IP40
  • Godkjent for maritimt bruk

 

Tilbehør

Ingen tilbehør tilgjengelig

Handlekurv