5 ports 10/100Base-T(X), 1 Fiber MM + 2 RS232 porter

4 stk 10/100Base-T(X), 1 stk 10/100 FX multimode + 2 RS232 porter

Varenummer: IES615-1F(M)-2D(232) Kategorier: ,

Beskrivelse

Porter  
10/100Base-TX  4 stk
10/100Base-FX multimode 2km SC/ST  1 stk
RS232  2 stk

 

 
Tilførsel  
Forsyningsspenning

12-48 VDC

Effekt ubelastet

  1.8W

Effekt fullt belastet

  2.4W

 

 
Miljøforhold  
Driftstemperatur -40 til 75° C
Beskyttelsesklasse IP30, metallkapsling
   
Dimensjoner og vekt  
BxHxD 52 x 136 x 105mm
Vekt 900g
   

Dokumenter