| Skjerm | |
| Type | TFT LED |
| Oppløsning | 1920×1080 |
| Størrelse | 15,6″ 16:9 |
| Farger | 16M |
| Lysstyrke | 300 cd/m2 typ. |
| Dimming | Ja |
| Berøringsskjerm | Ja, PCT, multitouch |
| Ytelse | |
| CPU | X6425 |
| Memory | 16GB RAM and 256GB SSD |
| SSD | Ja |
| SD-Slot | 0 |
| Grensesnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 10/100 Mbit, 2 x 10/100/1000 Mbit |
| USB port | 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.1 |
| Serieport | opsjon (Maks 3) |
| Temperaturområde | -20 til 60 °C |
| Tetthetsgrad | IP 66 (Front) IP 20 (Bak) |
| Spenningstilførsel | 10 – 32VDC,17W |
| Godkjenninger | DNV GL, IECEx, Atex Sone2 |
Xedge15, X6425, 16GB, 256GB SSD,2xDP, Win11 IOT Ent.
Panel PC med Inetl X6425 CPU
Tilgjengelighet 1 på lager
Produktnummer: XE715FAA0UW0001 Kategori: Xedge IPC
Beskrivelse
Tilbehør
Ingen tilbehør tilgjengelig
Relaterte produkter
XEW03G0A0UW0001
XE721FAA0UW0001
101006400U-0005
Tilgjengelighet 1 på lager
101006400U-0002




