| Ytelse | |
| CPU | Intel X6425RE |
| Memory | 16GB RAM |
| SSD | 256GB |
| SD-Slot | 0 |
| Grensesnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 1GbE |
| USB port | 2 USB 3.1 gen.1 |
| Monitor | 1x DP 1.2 |
| Serieport | 2x Option |
| Temperaturområde | -20 til 60 °C |
| Tetthetsgrad | IP 20 |
| Spenningstilførsel | 24 VDC |
Xedge Slim X6425, 16GB, 256GB SSD, 2x Eth., 2xUSB, , Win11
Produktnummer: XEW03F0A0UW0001 Kategorier: MicroEdge serien, Xedge IPC
Beskrivelse
Dokumenter
Dokumenter
Tilbehør
Ingen tilbehør tilgjengelig
Relaterte produkter
- MicroEdge serien
eXware707Q, IoT gateway, protokollkonv., HMI, PLS
3xLAN, 1xCOM, 2x IO kort, Quad Core CPU
+EXW707QU0P1
+XME00U001
Tilgjengelighet 17 på lager
+EXW703U0P1
- MicroEdge serien
MicroEdge Plus – Modular Edge Gateway + JMobile RT
Modulær gateway med Jmobile studio
+XME100U001






