Skjerm | |
| Type | TFT |
| Oppløsning | 1280×800, |
| Størrelse | 10,1″ 16:9 |
| Farger | 16M |
| Lysstyrke | 400 cd/m2 typ. |
| Dimming | Ja |
| Berøringsskjerm | Ja, PCT, multitouch |
| Ytelse | |
| CPU | 64-bit RISC Quad core – 1.6 GHz |
| Memory | 2GB RAM & 8GB Flash |
| HDD | Nei |
| SD-Slot | Nei |
| Grensesnitt | |
| Ethernet-port | 1 x 10/100 Mbit PoE |
| USB port | 1 x USB 2.0 (Med kabel) |
| Temperaturområde | -20 til 55°C |
| Tetthetsgrad | IP 67 |
| Spenningstilførsel | IEEE 802.3af PoE |
JSmart710M, 10,1″ WEB-panel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
10,1″ operatørpanel DNV, 64 bit CPU med Chromium Browser, IP67
Produktnummer: +JS710GC2U5PW Kategorier: JSmart serien, WEB paneler
Beskrivelse
Tilbehør
Ingen tilbehør tilgjengelig
Relaterte produkter
- JSmart serien
JSmart707 NFC, 7″ Operatørpanel, PCT Touch, POE, Wifi, NFC
7″ operatørpanel med integrert NFC, IP67
Tilgjengelighet 3 på lager
+JS707NFCBB1U5P1
- JSmart serien
JSmart707, 7″ Operatørpanel, PCT Touch, POE, Wifi
7″ operatørpanel med IP67 kapsling og Multitouch skjerm. IP67
Tilgjengelighet 1 på lager
+JS707BB1U5P1
- WEB paneler
EX721M, 21,5″ WEB-Panel, PCT Touch, 64 bit
Operatørskjerm med Chromium basert HTML5 Browser
Tilgjengelighet 1 på lager
+EX721MU5PW
- JSmart serien
JSmart710M, 10,1″ Operatørpanel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
10,1″ operatørpanel DNV, 64 bit CPU med Multitouch skjerm IP67
Tilgjengelighet 6 på lager
+JS710GC2U5P1



