|
Skjerm |
|
| Type | TFT |
| Oppløsning | 1024×600 |
| Størrelse | 7″ 16:9 |
| Farger | 16M |
| Lysstyrke | 400 cd/m2 typ. |
| Dimming | Ja |
| Berøringsskjerm | Ja, PCT, multitouch |
| Ytelse | |
| CPU | 64-bit RISC Quad core – 1.6 GHz |
| Memory | 2GB RAM & 8GB Flash |
| HDD | Nei |
| SD-Slot | Nei |
| Grensesnitt | |
| Ethernet-port | 1 x 10/100 Mbit PoE |
| USB port | 1 x USB 2.0 (Med kabel) |
| Temperaturområde | -20 til 55°C |
| Tetthetsgrad | IP 67 |
| Spenningstilførsel | IEEE 802.3af PoE |
JSmart707M, 7″ Operatørpanel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
7″ operatørpanel DNV, 64 bit CPU IP67
Produktnummer: +JS707GB2U5P1
Kategori: JSmart serien
Beskrivelse
Dokumenter
Tilbehør
JSmart 5"/7"/10" 48 mm rørbrakett +JSBRU001
JSmart 5"/7"/10" 60 mm veggfeste +JSBRU003
VESA Bracket til JSmart operatørterminal +JSBRU005
JSmart bordstativ +JSBRU006
Fleksibelt "Gåsenakke" feste til JSmart 705, 707 og 710 +JSBRU007
Vesa feste adapter til JSmart +JSBRU008
JSmart 5"/7"/10" Flerbruksbrakett med kabelgjennomføring +JSBRU009
JSmart-kabel 90° PoE 5mt +JSCAU001
JSmart Kabel PoE 5mt +JSCAU002
JSmart kabel PoE-USB 5 mt +JSCAU003
JSmart kabel PoE injektor 5mt +JSCAU004
JSmart PoE injektor DIN skinne montering +JSPOU0P1
JSmart PoE injektor panel montering +JSPOU0P2
JSmart TIGHTENING Cable Tool +JSTOU001
Relaterte produkter
-
WEB paneler
JSmart721M, 21,5″ WEB-panel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
21,5″ operatørpanel DNV, 64 bit CPU med Chromium Browser. IP67
+JS721GE2U5PW
-
JSmart serien
JSmart707 NFC, 7″ Operatørpanel, PCT Touch, POE, Wifi, NFC
7″ operatørpanel med integrert NFC, IP67
Tilgjengelighet 3 på lager
+JS707NFCBB1U5P1
-
WEB paneler
JSmart707M, 7″ WEB-panel, PCT, POE, Wifi, NFC, 64 bit
7″ operatørpanel DNV, 64 bit CPU med Chromium Browser. IP67
+JS707GB2U5PW
-
WEB paneler
JSmart715M, 15,6″ WEB-panel, PCT, HD, POE , Wifi, NFC, 64 b
15,6″ operatørpanel DNV, 64 bit CPU med Chromium Browser. IP67
+JS715GE2U5PW





