| Skjerm | |
| Type | TFT LED |
| Oppløsning | 1920×1080 |
| Størrelse | 15,6″ 16:9 |
| Farger | 16M |
| Lysstyrke | 350 cd/m2 typ. |
| Dimming | Ja |
| Berøringsskjerm | Ja, PCT, multitouch |
| Ytelse | |
| CPU | 64-bit RISC quad core – 1.6GHz |
| Memory | 2GB RAM and 4GB Flash |
| HDD | Nei |
| SD-Slot | 1 |
| Grensesnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 10/100 Mbit, 1 x 10/100/1000 Mbit |
| USB port | 2 x USB 2.0 |
| Serieport | 1 x RS232/422/485 (Maks 3) |
| Temperaturområde | -20 til 60 °C |
| Tetthetsgrad | IP 66 (Front) IP 20 (Bak) |
| Spenningstilførsel | 10 – 32VDC,17W |
| Godkjenninger | DNV GL, IECEx, Atex Sone2 |
EX715M, 15,6″ WEB-Panel, FHD, PCT Touch, 64 bit
Produktnummer: +EX715MHU5PW Kategorier: Chromium basert, WEB paneler
Beskrivelse
Dokumenter
Tilbehør
Ingen tilbehør tilgjengelig
Relaterte produkter
- WEB paneler
EX705M, 5″ WEB-Panel, , PCT Touch, 64 bit
+EX705MU5PW
Tilgjengelighet 1 på lager
+EX205U50W
- WEB paneler
EX721M, 21,5″ WEB-Panel, PCT Touch, 64 bit
Operatørskjerm med Chromium basert HTML5 Browser
Tilgjengelighet 1 på lager
+EX721MU5PW
- eX200 serien
EX215, 15,6″ Operatørpanel, PCT, 64 bit, WEB, Chromium
Operatørpanel med Chromium Browser
Tilgjengelighet 4 på lager
+EX215U50W




