| Skjerm | |
| Type | TFT LED |
| Oppløsning | 1280×800 |
| Størrelse | 10,1″ 16:9 |
| Farger | 16M |
| Lysstyrke | 500 cd/m2 typ. |
| Dimming | Ja |
| Berøringsskjerm | Ja, PCT, multitouch |
| Ytelse | |
| CPU | 64-bit RISC quad core – 1.6 GHz |
| Memory | 2GB RAM and 4GB Flash |
| HDD | Nei |
| SD-Slot | 1 |
| Grensesnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 10/100 Mbit, 1 x 10/100/1000 Mbit |
| USB port | 2 x USB 2.0, max 500mA |
| Serieport |
1 x RS232/422/485 (Maks 3) |
| Temperaturområde | -20 til 60 °C |
| Tetthetsgrad | IP 66 (Front) IP 20 (Bak) |
| Spenningstilførsel | 10 – 32VDC |
| Skipsgodkjenning | DNV |
EX710M, 10,1″ Operatørpanel, PCT Touch, 64 bit
10,1″ operatørterminal med Multitouch skjerm.
Tilgjengelighet 3 på lager
Produktnummer: +EX710MU5P1
Kategori: eX700 serien
Beskrivelse
Dokumenter
Tilbehør
Ingen tilbehør tilgjengelig
Relaterte produkter
-
Tilgjengelighet 8 på lager
+EX707MU5P1
-
eX700 serien
eX721, 21,5″ Operatørpanel PCT Touch 16:9
Elegant 21,5″ opetørterminal med glass Multitouch skjerm. DNVGL
+EX721U5P1
-
eX700 serien
eX707, 7″ Operatørpanel PCT Touch 16:9
Elegant 7″ operatørterminal med glass Multitouch skjerm. DNVGL
+EX707U5P1
-
eX700 serien
EX721M, 21,5″ Operatørpanel, PCT Touch,64 bit
Tilgjengelighet 1 på lager
+EX721MU5P1



