| Skjerm | |
| Type | TFT LED |
| Oppløsning | 800×480, WVGA |
| Størrelse | 5″ 16:9 |
| Farger | 16M |
| Lysstyrke | 400 cd/m2 typ. |
| Dimming | Ja |
| Berøringsskjerm | Ja, PCT, multitouch |
| Ytelse | |
| CPU | 64-bit RISC quad core – 1.6GHz |
| Memory | 2GB RAM and 4GB Flash |
| HDD | Nei |
| SD-Slot | 1 |
| Grensesnitt | |
| Ethernet-port | 2 x 10/100 Mbit, 1 x 10/100/1000 Mbit |
| USB port | 2 x USB 2.0 |
| Serieport |
1 x RS232/422/485 (Maks 3) |
| Temperaturområde | -20 til 60 °C |
| Tetthetsgrad | IP 66 (Front) IP 20 (Bak) |
| Spenningstilførsel | 10 – 32VDC,17W |
| Godkjenninger | DNV, IECEx, Atex Sone2 |
EX705M, 5″ WEB-Panel, , PCT Touch, 64 bit
Produktnummer: +EX705MU5PW
Kategorier: Chromium basert, WEB paneler
Beskrivelse
Dokumenter
Tilbehør
Ingen tilbehør tilgjengelig
Relaterte produkter
-
WEB paneler
JSmart715M, 15,6″ WEB-panel, PCT, HD, POE , Wifi, NFC, 64 b
15,6″ operatørpanel DNV, 64 bit CPU med Chromium Browser. IP67
+JS715GE2U5PW
-
Tilgjengelighet 1 på lager
+EX205U50W
-
WEB paneler
EX712M, 12,3″ Ultra-wid WEB-Panel, PCT Touch, 64 bit
Operatørskjerm med Chromium basert HTML5 Browser
+EX712MU5PW
-
Tilgjengelighet 4 på lager
+EX207U50W




