Lyssterk Touch Monitor for ute bruk
| Skjerm | |
| Type | TFT |
| Oppløsning | 3480 x 2160 |
| Størrelse | 17,3″ |
| Farger | 16.7M |
| Lysstyrke | 400 cd/m2, Optical Bonding, anti gjenskinn og UV |
| Dimming | Ja, fra programvare via skjermkabel og Dimmesensor |
| Berøringsskjerm | Projisert Kapasitiv |
| Audio | Opsjon |
| Grensesnitt | |
| Touch | USB |
| Skjermport | VGA/HDMI/DP,DP kabel inkludert |
| Tilførsel | |
| Forsyningsspenning | 12 til 36 VDC |
| Miljøforhold | |
| Driftstemperatur | -20 til 70 ° C |
| Lagringstemperatur | -30 Til 80 ° C |
| Godkjenninger | FCC/CE EN 55022, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3 |
| Beskyttelses klasse | IP65 (i front) |
| Dimensjoner | |
| BxHxD | 411,6 x 342,6 x 40 mm |
| Utsparingsmål BxH | 397,6 x 328,6 mm |
| Vekt | 10 kg |




